E-learning

Online jelentkezés és fizetés a következő kategóriákban: A, A1, A2, AM, B, B+E, C, C+E, D
GKI e-learning képzésre csak személyesen vagy az oldal alján lévő jelentkezési űrlapon lehetséges.

Előkészület

Készítse elő személyi igazolványát, lakcímkártyáját, ha van akkor a jogosítványát is

Online felület megnyitása

Kattintson az alábbi linkre: E-titán online jelentkezés és fizetés.

Adatok megadása

Az adatok megadásánál kérjük ügyeljen az űrlap pontos kitöltésére, ugyanaz szerepeljen az űrlapmezőben, mint a hivatalos okmányon! Helytelen kitöltés esetén a vizsgaközpont megtagadhatja a vizsgára jelentkezést, illetve ismételt tanfolyam elvégzésére is kötelezheti.

Regisztráció

A program pár perc alatt végigvezeti a regisztráció folyamatán. A regisztrációs adatok megadásánál valós e-mail címet és olyan, Ön számára megjegyezhető felhasználónevet és jelszót kell megadni, amit a későbbiekben használni fog a belépéshez. Esetleg jegyezze fel az információkat egy olyan helyre, amit csak Ön érhet el (pl.: telefon jegyzettömb).

Fizetés

Amennyiben a regisztrációt követően az e-Titán/SimplePay weboldalán bankkártyával történt a fizetés, a tanulás máris elkezdhető.

További hasznos tudnivalók az alábbi gombra kattintva találhatóak:

Edukresz logó

GKI jelentkezési űrlap

Jelentkezési űrlapunk kitöltésével egyből kapcsolatba léphet velünk és megkeresésére 24 órán belül válaszolunk.

Az intézmény felnőttképzési engedélyszáma: B-2020/000470
© Copyright 2022 Hambalkó és Társa Autósiskola Kft. Minden jog fenntartva.
Készítette: codeminds.hu